20 stycznia 2023

Nowoczesne urządzanie ogrodu

Projektowanie i urządzanie ogrodu jest procesem, który wymaga wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim kreatywności i wyobraźni. Nowoczesny ogród to miejsce, które łączy funkcjonalność z pięknem […]
2 kwietnia 2021

Jak zaplanować nawadnianie ogrodu?

Umiejętne planowanie to podstawa sukcesu w przypadku systemów nawadniających. Precyzja pomiarów i dobór właściwych urządzeń pozwoli Ci zadbać o maksymalną wydajność podlewania bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Sprawdź, jak to osiągnąć!
1 kwietnia 2021

System nawadniania ogrodu – krok po kroku

Właściwe nawadnianie ogrodu to podstawa, jeśli zależy Ci na pięknym trawniku i roślinności. W Polsce okresowe susze zdarzają się coraz częściej, dlatego warto zadbać o odpowiedni system nawadniania ogrodu, który pozwoli Ci cieszyć się soczystą zielenią bez konieczności ciągłego podlewania ręcznego.
19 sierpnia 2018

System nawadniania z modułem WiFi do inteligentnego ogrodu

System nawadniania z modułem WiFi do inteligentnego ogrodu Marzysz o zachwycającym ogrodzie rodem z projektów najlepszych architektów krajobrazu? Nie masz zbyt wiele wolnego czasu, ale lubisz kontrolować to, co dzieje się z Twoimi roślinami, a przy tym nie straszne Ci nowinki ze świata technologii? Idea inteligentnego ogrodu z innowacyjnym systemem nawadniania sterowanym przez moduł WiFi to coś w sam raz dla Ciebie!
12 października 2017

Automatyczne systemy nawadniania

Automatyczne systemy nawadniania ogrodów Automatyczne systemy nawadniania pomogą zapobiec wysychaniu Twojego trawnika latem. Najważniejsze pytanie jakie sobie zadajemy to: Jaką ilość wody potrzebujemy aby efektywnie nawodnić […]