20 stycznia 2023
Nawadnianie ogrodu kraków

Nowoczesne urządzanie ogrodu

Projektowanie i urządzanie ogrodu jest procesem, który wymaga wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim kreatywności i wyobraźni. Nowoczesny ogród to miejsce, które łączy funkcjonalność z pięknem […]
2 kwietnia 2021
Nawadnianie ogrodu

Jak zaplanować nawadnianie ogrodu?

Umiejętne planowanie to podstawa sukcesu w przypadku systemów nawadniających. Precyzja pomiarów i dobór właściwych urządzeń pozwoli Ci zadbać o maksymalną wydajność podlewania bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Sprawdź, jak to osiągnąć!
1 kwietnia 2021
systemy nawadniania

System nawadniania ogrodu – krok po kroku

Właściwe nawadnianie ogrodu to podstawa, jeśli zależy Ci na pięknym trawniku i roślinności. W Polsce okresowe susze zdarzają się coraz częściej, dlatego warto zadbać o odpowiedni system nawadniania ogrodu, który pozwoli Ci cieszyć się soczystą zielenią bez konieczności ciągłego podlewania ręcznego.
19 sierpnia 2018
nawadnianie

System nawadniania z modułem WiFi do inteligentnego ogrodu

System nawadniania z modułem WiFi do inteligentnego ogrodu Marzysz o zachwycającym ogrodzie rodem z projektów najlepszych architektów krajobrazu? Nie masz zbyt wiele wolnego czasu, ale lubisz kontrolować to, co dzieje się z Twoimi roślinami, a przy tym nie straszne Ci nowinki ze świata technologii? Idea inteligentnego ogrodu z innowacyjnym systemem nawadniania sterowanym przez moduł WiFi to coś w sam raz dla Ciebie!
12 października 2017
Nawadnianie ogrodu

Automatyczne systemy nawadniania

Automatyczne systemy nawadniania ogrodów Automatyczne systemy nawadniania pomogą zapobiec wysychaniu Twojego trawnika latem. Najważniejsze pytanie jakie sobie zadajemy to: Jaką ilość wody potrzebujemy aby efektywnie nawodnić […]