Pielęgnacja ogrodu Kraków

Oferujemy kompleksową pielęgnacją ogrodów w Krakowie

Kompleksowa pielęgnacja ogrodu

Dawno nie zajmowałeś się swoim ogrodem? Martwisz się o jego stan po zimie? Chciałbyś przywrócić mu pierwotny wygląd, jak z czasów gdy sąsiedzi, znajomi i rodzina zachwycali się jego nienagannym wyglądem? A może chciałbyś po prostu dowiedzieć się czegoś nowego o obecnie panujących trendach w ogrodnictwie. Poznaj 3 szybkie sposoby na piękny, odmłodzony ogród.

Pielęgnacja ogrodu - krok pierwszy

Świetnym, a zarazem pierwszym sposobem na pielęgnację i odnowę zielonej przydomowej oazy jest wycinka starych, zbędnych krzewów lub drzew. Pozbycie się dawnej roślinności, która nie wygląda już tak atrakcyjnie jak kiedyś, będzie stosunkowo proste. W puste miejsca można będzie posadzić nowe, młode krzewy. Świeża zieleń na pewno doda nowego tchnienia, zwłaszcza w niemłodym już ogrodzie. Przy wycince lub innym sposobie usuwania krzewów lub drzew, starajmy się jednak, aby nie uszkodzić korzeni dobrze prosperujących roślin. Dla nas jako specjalistów, precyzyjne usuwanie starej roślinności nie stanowi żadnego problemu - wykonujemy swoją pracę profesjonalnie, więc nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo innych krzewów. Takie ogrodowe porządki odświeżą Twoją zieloną przestrzeń i zmotywują rośliny do intensywnego wzrostu.

Pielęgnacja ogrodu - cennik usług, na które stać wszystkich

Drugim skutecznym krokiem, aby nadać ogrodowi nowego życia jest wymiana starego trawnika na nowy. W zależności od tego w jakim okresie zdecydujemy się na ogrodowe prace, możemy pokusić się np. o rozwijany trawnik z rolki. Jest to świetne rozwiązanie w momencie kiedy zależy nam na czasie przed rodzinną uroczystością lub biznesowym spotkaniem. Jesteśmy przekonani, że świeżo ułożone podłoże łącznie z nowymi, pięknymi krzewami przyniesie niesamowite rezultaty i zachwyt odwiedzających.

Czy Ty również uważasz, że taka usługa nie jest na Twoją kieszeń? Wręcz przeciwnie. W przypadku pielęgnacji ogrodów cennik takich usług uzależniony jest od zakresu wykonywanych prac. Trawnik z siewu nie da nam od razu widocznych efektów, jednak da nam możliwość dostosowania różnego rodzaju nasion w zależności od miejsc mniej lub więcej zaciemnionych. Jeśli chodzi o cennik - także koszt tego rodzaju rozwiązania jest o połowę tańszy od rolki jeśli chodzi o cenę za m2, bo jest to 10-15 zł, a za rolkę zapłacimy od 20-25 zł. Wiadome jest, że cena gotowego trawnika, który przyjmie się szybciej jest stosunkowo wyższa niż cena za metr trawy wysiewanej ręcznie. W tym temacie służymy kompleksową pomocą i dostosowujemy najlepsze rozwiązania do indywidualnych oczekiwań klientów.

Opieka nad ogrodem w mieście

Ostatnim, trzecim sposobem na poprawę jakości naszej przydomowej działki to częste podcinanie, podkaszanie i koszenie trawy czy krzewów. Takie czynności pobudzają trawę do intensywnego wzrostu, dzięki czemu zawsze jest soczyście zielona. Oczywiście po wcześniejszym zadbaniu o odpowiednie ułożenie zieleni, tak aby pielęgnacja była tylko dopełnieniem reszty. Dbanie o pielęgnację ogrodu w Krakowie, czy na terenie innego wielkiego miasta w Polsce nie stanowi dla nas problemu. Jako specjaliści, od lat tworzymy zieleń na terenie małopolski i nie tylko. Nasza praca przynosi oczekiwane efekty, dlatego jesteśmy cenieni przez naszych klientów, do których zawsze podchodzimy indywidualnie. Szeroka oferta, którą posiadamy zapewnia im kompleksową obsługę w każdym aspekcie pielęgnacji ogrodu. Stosując te czynności mamy pewność, że ogród naszych klientów zawsze będzie odświeżony i gotowy na przyjęcie gości.

Twój przydomowy ogródek stracił dawny blask? Nie znasz się na pielęgnacji roślin? A może zależy Ci na innowacyjnych rozwiązaniach? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Zgłoś się do naszej ekipy i zamów projektowanie ogrodu. Gwarantujemy Ci ciekawe rozwiązania i dobór roślin idealnych na Twoją działkę. W ofercie naszej firmy znajdziesz zagospodarowanie terenu i wiele innych. Jeżeli jesteś zapracowany i jeśli nie masz czasu na podlewanie, to nasze nawadnianie ogrodu Kraków jest właśnie dla Ciebie. Pozwól nam zająć się Twoim ogrodem i ciesz się modnymi rozwiązaniami.