Zielone ściany, ściany z mchu

Żywa zielona ściana? Czemu nie?

Szukasz oryginalnego pomysłu na wykorzystanie zieleniu w swoim biurze lub domu? Chciałbyś w naturalny sposób ożywić swój budynek lub wnętrze? Ciągłe podlewanie kwiatów kończy się wymianą ich na nowe i tak w koło? Idealnym sposobem na rozwiązanie Twoich wątpliwości będzie zielona ściana. Montaż zielonych ścian odbywa się szybko, dzięki czemu w niedługim czasie możesz cieszyć się oryginalnością panującą w pomieszczeniu lub na Twoim budynku. Zielone ściany to łatwy w utrzymaniu, innowacyjny, niebanalny i bardzo efektowny sposób na niezwykłą aranżacje budynku. Ten sposób świetnie odświeży każdy budynek i doda mu nieszablonowego uroku. Ponadto zielone ściany poprawiają jakość powietrza, przez co osoby przebywające w pobliżu odczuwają lepsze samopoczucie.

Szybki łatwy i bezproblemowy sposób na niezwykłą dekorację

Dekoracja, nowoczesność i świeżość to jedno, a co powiesz na nietypowy przekaz treści reklamowej? Może wolisz obraz z roślin w swoim domu lub biurze? Nie ma żadnego problemu. Ściany wykonane z roślin dają tyle możliwości, że nawet najbardziej wybujała wyobraźnia nie stoi na przeszkodzie. Rośliny w doniczkach można porównać do pikseli. Można z nich stworzy każdą treść bądź obraz na płaskiej powierzchni. Wyobraź sobie logo swojej firmy stworzone z roślin na ogromnej ścianie. Z całą pewnością przyciągnie wzrok niejednego przechodnia. Jeśli nie lubisz, bądź nie masz głowy do podlewania kwiatów, dbania o światło itp wybierz ściane z mchu. Ten nie wymaga pielęgnacji. Poddawany jest procesowi stabilizacji, dzięki czemu zachowuje swoją świeżość przez długi czas. Zielone ściany nie zajmują dużo miejsca, montowane są do elewacji bądź ściany razem z automatycznym systemem naświetlania i nawadniania. Kolejną korzyścią płynącą z tego typu roślinności jest to, że w świetny sposób tłumią hałas.

Podsumowując zielone ściany zmienią wygląd zarówno Twojego biura, elewacji, jak i balkonu czy tarasu na designerskie, ekologiczne i nowoczesne. Wiszące ogrody stworzą niepowtarzalny efekt dekoracji i pozwolą cieszyć się obecnością natury przez okrągły rok.

Jeśli lubisz kreatywne i nowoczesne rozwiązania to zielone ściany są dla Ciebie! Dzięki najnowszej technologii idea zielonych ścian zadomowiła się na całym świecie