Urządzanie ogrodów Kraków

Oferujemy kompleksowe urządzanie ogrodu w Małopolsce

Urządzanie ogrodów

Twój dom rośnie w oczach, a Ty z dumą spoglądasz na inwestycję, która kosztowała Cię sporo wysiłku. A to jeszcze nie koniec. Do zagospodarowania został Ci ogród, Twoje miejsce odpoczynku i rodzinnych imprez w słoneczne dni. Pamiętaj, że ta zielona oaza to przedłużenie Twojego budynku, które musi spójnie pasować do całości. Kompletnie nie wiesz jak masz się za to zabrać? Nasza firma oferuje usługi ogrodnicze w szerokim zakresie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Zakładanie i aranżacja ogrodów

Specjalizujemy się między innymi w zaprojektowaniu oraz aranżacji przestrzeni zielonych, pracach ogrodowych typu przycinka gałęzi i krzewów oraz wielu innych usługach. Zakładanie ogrodów to nasza pasja, w którą chętnie inwestujemy swój czas. Prowadzimy kompleksowe przygotowania pod budowę nowego, pięknego ogrodu lub przebudowę już istniejącego. Doradzamy w pielęgnowaniu ogrodu, by nieustannie cieszył oko przez lata.

Usługi ogrodnicze
nawadnianie ogrodu kraków

Zakładania ogrodów

Marzysz, aby Twój ogród wyglądał jak z bajki? A już na sam początek decyzja o wyborze roślin przyprawia Cię o zawrót głowy. Dobór kwiatów, roślin, idealnej gleby lub wyściółki. Nie możesz się zdecydować jakie rośliny chcesz mieć na swojej posesji. Chcesz mieć oczko wodne, tylko gdzie, w którym miejscu byłoby najlepiej? Wydawało Ci się, że zakładanie ogrodów to taka prosta sprawa, niestety nie jest wiemy o tym doskonale. Poproś o pomoc specjalistów, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem i zakładaniem przydomowej oazy.

Urządzanie ogrodu- od czego zaczynają specjaliści.

Rozpoczynając pracę nad założeniem ogrodu, poza upodobaniami i sugestiami klienta, zaczynamy od dokładnych pomiarów przestrzennych. Nasi specjaliści ustalają wielkość terenu, który można w ładny i praktyczny sposób zagospodarować. Pomogą wybrać dla Ciebie rośliny, które będą odpowiadać Twoim wymaganiom i będą cieszyć oczy po skończonej inwestycji. Zajmą się również rozmieszczeniem wszystkich drzew, krzewów, kwiatów, architektury, w taki sposób aby wykorzystać właściwie każdy centymetr przestrzeni. Wszystko po to, aby Twój ogród był taki o jakim marzysz - piękny, przytulny i funkcjonalny. Zastanawialiście się kiedyś, jak odbywa się cały proces zakładania ogrodów? Zanim ekipa specjalistów weźmie się do obsadzania Twoich wymarzonych kwiatów, musi dobrze oczyścić teren. Usuwane są wszystkie chwasty, gałęzie, inne niepotrzebne elementy, które mogą negatywnie wpłynąć na wzrost nowych roślin. Następny etap działań to odpowiednie ukształtowanie terenu przy użyciu minikoparki, która znajduje się w parku naszych maszyn. Usypaną i ukształtowaną ziemię zostawia się na pewien czas, aby spokojnie się osiadła i odpowiednio dopasowała do nowego miejsca.

Kolejnym krokiem w dążeniu do bajkowego ogrodu jest montaż instalacji elektrycznej, oświetlenia. Jest to również idealny czas na rozpoczęcie prac pod budowę oczka wodnego oraz innych ustalonych wcześniej elementów architektury drewnianej. Po dopasowaniu odpowiednich elementów możemy śmiało rozpocząć układanie kostki brukowej, w miejscach, które wcześniej wyznaczyliśmy.

Nasi fachowcy pomagają zadbać o stan gruntu, na którym będą rosnąć twoje krzewy. Ziemię poddaje się badaniom kwasowości i wykonuje wapniowanie. Dobór odpowiedniego podłoża i właściwy system nawadniania to kolejne ważne elementy projektu. Dzięki zastosowaniu automatycznego systemu nawadniania nie musisz martwić się o podlewanie, a Twoja roślinność będzie piękna i świeża przez cały rok.

Zagospodarowanie ogrodu

Etapy przygotowawcze dobiegły końca, czas dopieścić Twój zaczarowany ogród. Sadzenie roślin - takich które przyjmą się do danego rodzaju gleby oraz tych, które sobie wymarzyłeś. Planujesz w ogrodzie egzotyczne rośliny, bujne drzewa, kolorowe kwiaty? Żaden problem. Nadszedł czas ostatnich dopieszczeń, czyli nadania charakteru do ogrodu. Świetnym dopełnieniem każdego ogródka będą kosze z ocynkowanego profilu zapełnione kamieniami naturalnymi. Mogą one spełniać funkcję doniczek, murków, a nawet ogrodzeń. Spełnij swoje marzenie o magicznym ogrodzie, w którym będziesz spędzać wszystkie wolne chwile w przyjemności.

Jak urządzić ogród wokół domu po zakończonej budowie?

Twój dom rośnie w oczach, a Ty z dumą spoglądasz na inwestycję, która kosztowała Cię sporo wysiłku. A to jeszcze nie koniec. Do zagospodarowania został Ci ogród, Twoje miejsce odpoczynku i rodzinnych imprez w słoneczne dni. Pamiętaj, że ta zielona oaza to przedłużenie Twojego budynku, które musi spójnie pasować do całości. Kompletnie nie wiesz jak masz się za to zabrać? Nasza firma oferuje usługi ogrodnicze w szerokim zakresie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Specjalizujemy się między innymi w zaprojektowaniu oraz aranżacji przestrzeni zielonych, pracach ogrodowych typu przycinka gałęzi i krzewów oraz wielu innych usługach. Zakładanie ogrodów to nasza pasja, w którą chętnie inwestujemy swój czas. Prowadzimy kompleksowe przygotowania pod budowę nowego, pięknego ogrodu lub przebudowę już istniejącego. Doradzamy w pielęgnowaniu ogrodu, by nieustannie cieszył oko przez lata.

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Miłość do przyrody, zmysł kompozycyjny i artystyczny, a także szeroka wiedza o roślinach to nasze największe atuty. Oferujemy między innymi projektowanie ogrodów, systemy nawadniające czy zjawiskowe oczka wodne. Rzetelność, perfekcyjność oraz terminowość podczas projektowania i wykonywania zlecenia stawiamy na pierwszym miejscu. Tworzymy ogrody z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Doradztwo

zakładanie ogrodu