Usługi ogrodnicze Kraków

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze w Małopolsce

Usługi ogrodnicze, które zmienią ogród w mgnieniu oka

Szybki wzrost ogrodowego zagajnika cieszy oko, każdego właściciela. Warto, więc tutaj wspomnieć jakie prace ogrodowe dają najszybsze efekty i, które powinniśmy wykonać w swoim ogrodzie, zwłaszcza na początku wiosny - w miesiącu marcu. W niektórych przypadkach, przy odpowiedniej pogodzie możemy zacząć już nawet w lutym.

Urządzanie ogrodu

Systemy automatycznego nawadniania ogrodów

Podlewanie ogrodu to jedna z najważniejszych spraw jaką powinniśmy się zająć. Nasz zespół odwiedzi Twój ogród osobiście, dokona oględzin i wykona plan wszystkich przyszłych prac. Po zamontowaniu systemu automatycznego nawadniania ogrodu szybko dostrzeżesz korzyści jakie ze sobą niesie. Oferujemy także systemy nawadniania trawników oraz systemy nawadniania kropelkowego. Precyzyjnie zaprojektujemy system dopasowany do Twoich potrzeb.

Nawadnianie ogrodu

Montaż zbiorników na wodę deszczową

Kompleksowa usługa montażu zbiornika na wodę deszczową w Twoim ogrodzie! Dzięki zbiornikom zoptymalizujesz wydatki na pobór wody oraz wykorzystasz potencjał natury.

zbiornik na wodę deszczową

Oświetlenie ogrodu

Marzec to miesiąc, w którym zaczynamy odczuwać już pierwsze powiewy wiosny i coraz chętniej spędzamy wolne chwile w naszym ogrodzie, także wieczorami. Oświetlenie ogrodowe to świetne rozwiązanie, gdy chcemy późnym popołudniem pooddychać świeżym wiosennym powietrzem przy blasku lekkiego światła, siedząc wygodnie w altance. Proponujemy oświetlenie led lub solarne, które należy odpowiednio zaprojektować na zielonej przestrzeni i dobrze zabezpieczyć.

oświetlenie ogrodowe

Pielęgnacja ogrodów

Przycinka krzewów, położenie nowego trawnika lub usunięcie starych liści to zadania, które ściśle wiążą się z pielęgnacją ogrodu. Zajmujemy się również wieloma innymi czynnościami, polepszającymi stan każdego ogrodu. Odpowiednio zadbany ogród będzie cieszył oko nie tylko nasze ale i także naszych gości.

Pielęgnacja ogrodu

Zakładanie trawnika, trawnik z rolki

Jeśli martwi Cię stan Twojego trawnika po długich pracach budowlanych lub po zimie, mamy na to równie szybki sposób. Trawnik z rolki to dziś bardzo popularne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo czasu przy tworzeniu podłoża ogrodowego. Jest to sposób, który chętnie polecamy posiadaczom nowopowstałych domów. Drugim ze sposobów na ożywienie zieleni wokół domu jest trawnik z siewu, który dobrze sprawdza się do uzupełnienia braków zielonego dywanu. To rozwiązanie dopiero po czasie przynosi widoczne efekty, jednak jest zdecydowanie tańsze.

trawnik z rolki

Zakładanie i urządzanie ogrodów

Chcesz założyć swój własny ogród? Oferujemy stworzenie niesamowitego projektu. Po odwiedzinach miejsca, w którym powstanie, dokładnie dobierzemy rodzaj roślin i dodatków, które wkomponują się w całość ogrodu.

urządzanie ogrodu

Zielone ściany, ściany z mchu

Zielone ściany dodają niesamowitego uroku nie tylko wewnątrz ale i na zewnątrz budynku. Oferujemy ściany z mchu, dzięki którym nadasz swojemu wnętrzu świeżego leśnego wyglądu.

Mycie elewacji karcher, mycie kostki brukowej Karcher

Sporo trawników posiada ścieżki do spacerowania, ułożone z kostki brukowej lub innego materiału. Po zimie wygląd naszej kostki może nie być zadowalający. Dlatego w swojej ofercie posiadamy usługę mycia kostki brukowej myjkami ciśnieniowymi Karcher. Potężna siła wody pod ciśnieniem sprawia, że kostka brukowa odzyskuje swoje dawne lśnienie. Oferujemy też mycie elewacji domu, która pomaga doprowadzić dom do czystości przed sezonem letnim.

Zielone ściany kraków

Usługi ogrodnicze w Małopolsce oraz na Śląsku

Wykonujemy wszystkie prace ogrodnicze, niezbędne do jego prawidłowego rozwoju.

Wszystkie wymienione wyżej prace ogrodowe i wiele innych usług znajduje się na liście czynności oferowanych dla klientów.
Wykonujemy je na terenie Krakowa i nie tylko.
Zaufaj nam i powierz ogród w ręce specjalistów, a Twoja zielona przydomowa oaza będzie miejscem wypoczynku i niezwykłych chwil przez długi, długi czas.

Nawadnianie ogrodu Kraków Pielęgnacja ogrodów w Krakowie Urządzanie ogrodów w Krakowie