Montaż zbiorników na wodę deszczową Kraków

Oferujemy kompleksowe usługę montażu zbiorników

Montaż zbiorników na wodę deszczową

Szukasz sposobu na ograniczenie kosztów utrzymania ogrodu, sadu czy farmy? Zbiornik na wodę deszczową to znakomity sposób na zmniejszenie wydatków związanych z podlewaniem i nie tylko. Zbiorniki na deszczówkę doskonale sprawdzą się w przypadku miejsc, w których zużycie wody jest ponadprzeciętne. Nasza firma zakłada podziemne i naziemne zbiorniki na wodę deszczową, które pozwalają na zbieranie dużych ilości wody w przeznaczonym do tego miejscu. W celu montażu, możesz skorzystać z usług renomowanej firmy– oferujemy MONTAŻ podziemnych a także naziemnych zbiorników.


Podziemne i naziemne zbiorniki retencyjne na wodę deszczową

Osobom mieszkającym na terenie Polski przysługuje prawo do gromadzenia deszczówki na własne potrzeby – to rozwiązanie ekologiczne, stosowane również w celu ograniczenia nakładów finansowych na wodę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zbiornik na deszczówkę podziemny, czy też naziemny, możesz liczyć na korzyści związane z oszczędzaniem wody. Klientom oferujemy montaż zbiorników na wodę deszczową w atrakcyjnej cenie. Nasz największy pojemnik na deszczówkę może pomieścić nawet do 50000 litrów. Istnieje również możliwość połączonego systemu zbiorników o mniejszej pojemności.


Ekologiczny zbiornik na deszczówkę betonowy

W ofercie firmy znajdziesz również mniejsze zbiorniki podziemne i naziemne, które cieszą się popularnością zwłaszcza wśród osób dbających o ekologię. Oferowane zbiorniki retencyjne na wody opadowe został zaprojektowany w przemyślany sposób, dzięki czemu z łatwością możesz pozyskiwać deszczówkę do podlewania ogrodu czy mycia samochodu i elewacji. Zbiorniki wyposażone są w wygodne przyłącza, z których można czerpać wodę podłączając wąż ogrodowy w celu nawodnienia roślin lub połączyć zbiorniki wraz z systemami nawadniania.


Zbiornik retencyjny na wody opadowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu każdą osobę poszukującą zbiornika na wodę w odpowiednim rozmiarze. Na zbiornik podziemny warto zdecydować się w celu ograniczenia zajmowanej przez niego przestrzeni. Jeśli Twój ogród należy do niewielkich, podziemne zbiorniki sprawdzą się idealnie. To również świetne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie chcą eksponować pojemniki retencyjne na deszczówkę.

Podziemne zbiorniki na wodę deszczową – montaż w Krakowie

Każdy ma prawo do montażu zbiornika na deszczówkę – ponadto, jest to rozwiązanie, które powinno być promowane ze względu na swój proekologiczny charakter. Nasza firma przeprowadzi dla Ciebie montaż solidnego zbiornika do wody deszczowej na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podamy szczegółowe informacje na temat zbiorników do zbierania deszczówki.

Zobacz również:
nawadnianie Kraków
Trawnik z rolki
Usługi ogrodnicze w Krakowie